Proč mít svého elektrikáře? Protože Vám ušetří peníze!

Každý máme třeba svého automechanika, tak proč nemít svého elektrikáře. Navíc, když nám ušetří peníze.

V případě závady na elektrinstalaci zavoláme náhodně vybraného elektrikáře. Ten přijede a řekněme, že závadu opraví za dvě hodiny. Dvě hodiny protože hodinu hledal závadu, jelikož neví kde jsou rozvaděče a jak je zařízení napojené. Během druhé hodiny závadu odstraní. Proč takového elektrikáře nezavolat příště znovu, když už má alespoň představu o tom jak máte instalaci provedenou a nemusí dlouze závadu hledat. Je schopen další novou závadu odstranit za hodinu. Opět náhodně vybraný elektrikář ji zase bude hodinu hledat a hodinu odstraňovat.

Jak ještě ušetřit peníze?

Prevencí, prováděním pravidelné údržby.
Každá závadaVám vyřadí firmu z provozu a to Vás stojí peníze. Závada může způsobit i pracovní úraz nebo rozsáhlé hmotné škody v případě požáru. Z těchto důvodů se provádí preventivní údržba. Co to znamená? Najít si svého elektrikáře, který v době kdy je to možné prohlédne elektroinstalaci. Jednak zjistí jak je co a odkud napojené a může vypnout zařízení při výměně komponentu, které by pravděpodobně byly zdrojem poruchy. Velká přednost mít svého elektrikáře je v tom, že zná instalaci o kterou se má starat a pokud se přeci jen objeví nečekaná závada dokáže ji rychle odstranit. Ano je to řemeslník a stojí peníze, ale pokud budete den nebo dva bez elektriky, bude Vás to stát daleko víc.

Neváhejte a kontaktujte svého elektrikáře - 603 554 162

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace