Ceník

Cena revize elektroinstalace je stanovena dle složitosti a rozsahu revidované instalace. Přesnou cenovou nabídku Vám vypracuji po prohlídce objektu, případně mi můžete poslat předchozí revizní zprávu.
Při předložení předchozí revizní zprávy tak získáte slevu 3%.

Cena zahrnuje všechny potřebné úkony, jako kontrola dokumentace, prohlídka instalace, provedení měření, vypracování revizní zprávy a amortizaci měřící techniky.

Cena revize hromosvodu se počítá podle počtu svodů na objektu. Revize zahrnuje kontrolu dokumentace, prohlídku hromosvodní soustavy, provedení měření a vypracování revizní zprávy s výsledkem a hodnocením soustavy.

Cena revize spotřebičů a ručního nářadí je stanovena za jeden kus. Cena zahrnuje prohlídku spotřebiče, označení spotřebiče štítkem s čárovým kódem, provedení měření, funkční zkouška a vystavení protokolu o revizi.

Orientační ceník
Revize elektroinstalace: byt od 1000,-
rodiný dům od 1500,-
přípojka 500,-
obvod s jednou zásuvkou 300,-
Revize spotřebičů a nářadí 1 - 10ks
11 a více spotřebičů
1000,-
42,- - 50,- za spotřebič
Revize hromosvodů 1 - 2 svody
od 3 svodů
800,-
300,- za svod
Doprava 10,- /km

Stálým zákazníků při opakované revizi poskytuji slevy, bez nutnosti vázat se smlouvou.

Uvedené ceny jsou bez DPH

Jak zjistit kolik Vás bude stát revize elektroinstalace?

Uvažujete o tom, že si necháte udělat revizi elektroinstalace a nevíte kolik Vás to bude stát? Máte dvě možnosti, objednat si revizního technika na prohlídku instalace. Po prohlídce Vám vypracuji cenovou nabídku. A druhá možnost? Druhá možnost je, že mi pošlete předchozí revizní zprávu faxem nebo na email a já Vám vypracuji cenovou nabídku.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace